کاوش صنعت مکانیک (طراحی و ساخت آبنماهای هوشمند،پرده آب، موزیکال، حروف نگار،رسانه آب،فواره موزیکال و آبنمای ساده)

طراحی و ساخت پرده آب لمینار جت آبنمای موزیکال انواع فواره ، فواره های هوشمند نازل آب نما

طراحی و ساخت انواع آبنما

امکان سنجی

بازسازیی

بهسازی

طراحی

ساخت

نصب

انواع مدل های آبنماهای ساده و هوشمند

آبنماهای کوچک برای منازل

آبنماهای بزرگ برای انواع مراکز تفریحی، خدماتی، تجاری، صنعتی و میادین

انواع آبنماهای حبابی

دیواری

رومیزی

ستونی

آکواریومی

و ...

مشاوره و امکان سنجی انواع طرح های پیشنهادی

ساخت آبنمای موزیکال در سایزهای مختلف

انواع آبنماهای اینتراکتیو و تعاملی

+ مدیر ; ٥:۳٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٩
    پيام هاي ديگران ()   

پرده آب

آب نگار بیش از آنکه محصول تکنولوژی باشد، ابزار فرهنگ و تجلی هنر است. در حقیقت آب نگار، آب را به صورت یک رسانه در می آورد.رسانه ای که مردم دوست دارند تصاویر و کلماتش را ببینند و در عین هیجان و لذتی که می برند، درباره اش فکر کنند.

آب نگار از جمله ابزارهای تزئینی و زیبایی بخش جهت استفاده در اماکن عمومی است. در واقع میتوان آنرا تلفیقی از هنر و تکنولوژی نامید و آن را به عنوان عنصری پویا در بر قراری ارتباط های اجتماعی و فرهنگی معرفی نمود.

استفاده از آب نما باعث جذب مخاطب به محیط های فرهنگی ، جذب مشتری به مراکز تجاری و ایجاد فضایی شاد و فرح بخش در اماکن عمومی می شود. بهره گیری از نور پردازیهای سه رنگ بر زیبایی این وسیله افزوده و همگان را مسحور هنر نمایی خویش خواهد نمود.

+ مدیر ; ٥:۱٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٩
    پيام هاي ديگران ()   

سیماب(لمینار جت)

سیماب از جمله وسایل نوین طراحی و ساخته شده برای تزئینات و زیباسازی اماکن است که با توجه به زیبایی های همراه خود موقعیتی بسیار مناسب برای کسانی خلق میکند که در جست جوی طرح و ایده ای بکر برای نشان دادن فعالیتهایشان هستند.به کمک این وسیله میتوان بازیها و حرکات مختلفی آبی را با جریان زیبایی از آب شفاف که قابلیت نور پردازی نیز دارد،اجرا نمود.

این وسیله مناسب برای ساختن طاقهای آبی با ارتفاع متغیر و آماده سازی فضایی هیجان انگیز برای عبور و پیاده روی است.عنصر مکمل فضا هایی زیبا و خاطره انگیز که از زیبایی طبیعت و درخت بهره میجوید ولی از آب امکان استفاده مستمر ندارد.همچنین از سیماب میتوان برای زیباتر کردن هرچه بیشتر حوضچه ها،استخرها و فضاهای باز و تالارها و سالن های بهره جست.

+ مدیر ; ٥:۱٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٩
    پيام هاي ديگران ()   

آب نما

این خانواده را میتوان به انواع مختلف با کارایی های گوناگونی تقسیم نمود.به طور کلی برای گروه های این خانواده میتوان نامهایی مانند آب نمای ساده، آب نمای آبشاری، آب نمای حبابی، آب نمای ریسمانی و آب نمای موزیکال بر گزید.

          آب نمای ساده:

               همانگونه که از نامش بر می آید با استفاده از فن آوری های جدید فنی - مهندسی میتوان آبشاری با اندازه دلخواه حتی در داخل منزل داشت. میتوان از این گروه آب نما جهت زیبا سازی هتلها، رستورانها، تالارهای پذیرایی، مراکز خرید، منازل و حتی محیط های طبیعی بهره برد.

 

          آب نمای حبابی:

              آبنماهای حبابی در اشکال و انواع مختلفی ساخته می شوند. از فضاهای آبی ساده که حبابهای کوچک و بزرگ رنگی در آنها به حرکت در می آیند گرفته، تا آبنگارهای حبابی که می توانند حروف و نشانه و اعداد را نمایش دهند.

+ مدیر ; ٥:٠٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٩
    پيام هاي ديگران ()   

آب نمای موزیکال

حتما برای شما پیش آمده هنگام قدم زدن زیر باران، در جستجوی نغمه های زیبای یک موسیقی باشید که لذتی دوچندان بدست آورید. یا هنگامی که به تماشای بازی انوار طلایی خورشید هنگام غروب با امواج کوچک و بزرگ دریا نشسته اید و یکی از آهنگ های خاطره آمیز چشمان شما را می بندد، در جستجوی تداوم این زیبایی ها باشید.

              یکی از مهمترین جنبه های پیشرفت و تکنولوژی، ایجاد رفاه و آسایش خاطر بیشتر و بیشتر جوامع انسانی است و به شکل خاص در این مورد می توان گفت یکی از عرصه های بروز این بهبود، ورود جدیدترین تکنولوژی های مهندسی به عرصه ی زیباسازی داخلی و محیطی از طریق آبنمای موزیکال است.رقص قطرات روح بخش و زلال آب را به تماشا می نشینیم که همنوا با موسیقی مسحور کننده به حرکت در می آیند و پرتوهای نور پی در پی چشمان ما را به بازی میگیرند. در میان سه گانه ای از نور و موسیقی و آب غرق می شویم و خنکای لذتبخش قطرات آب، بر جان موسیقی رنگارنگ می نشینند.

+ مدیر ; ٥:٠۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٩
    پيام هاي ديگران ()